naudotą android telefoną custom rom pirkti naudota

Šiandieniniame technologijų persmelktame pasaulyje išmanieji telefonai tapo neišvengiama mūsų kasdienybės dalimi. Greitai besivystanti technologija gali skatinti vartotojus isigyti kuo naujesnį telefoną. Tačiau naujo išmanaus telefono pirkimas nebūtinai gali būti geriausias pasirinkimas. Šiame straipsnyje aptarsime kodėl geriau pirkti naudotą Android telefoną, peržvelgsime privalumus bei trūkumus.

Pirmiausia reikėtų aptarti kodėl geriau pirkti būtent Android telefoną.

Kodėl Android, o ne iOS įrenginys?

  1. Pasirinkimo laisvė. Android platforma vartotojams suteikia daugiau galimybių nei iOS. Pirkėjas turi galimybę pasirinkti tarp įvairiausių Android telefonų gamintojų (pvz. Samsung, Oneplus, Motorola, Xiaomi, etc.), tarp begalės pasirinkimų tai leis vartotojui išsirinkti geriausią telefoną pagal savo biudžetą.
  2. Atviras kodas. Android operacinė sistema yra atviro kodo, tai reiškia, kad ją gali bet kas modifikuoti. Dėl šios priežasties vartotojai gali naudoti įvairias alternatyvias Android operacines sistemas (Custom ROM’s), pavyzdžiui: LineageOS, PixelExperience, crDroid.
  3. Daugiau galimybių. Android operacinė sistema turi žymiai daugiau laisvės, negu iOS operacinė sistema. Naudotojas turi galimybe modifikuoti savo telefoną pagal savo poreikį, turėti pilną įrenginio kontrolę su root teisėmis, ir t. t.

Privalumai perkant naudotą Android telefoną:

1. Įrenginio kaina

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta įsigyti naudotą Android telefoną yra jų kaina. Panaudoti telefonai dažnai yra ženkliai pigesni nei nauji, tai leidžia vartotojams įsigyti kokybiškus įrenginius už mažą kainą. Šis kainos ir kokybės sąntykis suteikia galimybę ekonomiškai mąstantiems žmonėms nusipirkti patikimą išmanųjį įrenginį neišleisdami didelės sumos pinigų.

2. Begalinės pritaikymo galimybės

naudotą android telefoną custom rom pirkti naudota

Android įrenginiai siūlo neprilygstamas pritaikymo galimybes, todėl jie yra populiarūs technologijų entuziastų tarpe. Pirkdami naudotą Android telefoną, vartotojai gali tyrinėti gausybę modifikacijų, skirtų Android telefonams, pavyzdžiui Custom ROM’s įrašinėjimas.

Custom ROM’s (pvz: LineageOS, PixelExperience, GrapheneOS, PixelOS, crDroid bei begalė kitų) ne tik suteikia vartotojams naujausius programinės įrangos atnaujinimus, tačiau ir prailgina telefono gyvenimo laikotarpį nors ir telefono gamintojas nustojo palailyti jūsų įrenginį (jeigu gamintojas nebeišleidžia programinės įrangos atnaujinimų ir negalite naudoti naujausios Android OS su naujausiais saugumo atnaujinimais). Kai kuriuose Android telefonuose įmanoma įrašyti pilną Windows 11 operacinę sistemą (taip, perskaitėte teisingai!), skaityti daugiau čia. Egzistuoja plati bendruomenė Android telefonų entuziastų, kurie įvairiai modifikuoja Android telefonus, pavyzdžiui jeigu norite savo telefone įsirašyti Custom ROM, galite https://xdaforums.com/ svetainės paieškoje surasti savo telefono modelį bei peržiūrėti modifikavimo galimybes – didelis šanšas, kad kažkas iš bendruomenės narių jau yra išleidę Custom ROM ar kitas modifikacijas jūsų telefonui.

3. Aplinkos tvarumas

Pasirinkimas nusipirkti naudotą Android telefoną taip pat prisideda prie aplinkosaugos. Perkant naudotą įrenginį jūs pratęsiate telefono gyvavimo ciklą per pardavimą ir pakartotinį jo naudojimą, taip prisidėdami prie mažesnių elektroninių atliekų likvidavimu bei elektroninių įrenginių gamyba.

4. Platus įrenginių pasirinkimas

naudotą android telefoną custom rom pirkti naudota

Naudotų išmaniųjų telefonų rinka turi didelę įvairovę Android įrenginių – pradedant nuo pačių brangiausių „flagship” modelių iki biudžetinių telefonų su mažesne kaina. Toks didžiulis rinkos įvairumas leidžia vartotojams išsirinkti įrenginį kuris atitinka naudotojo konkrečius poreikius bei pageidavimus.

5. Lankstumas be jokių mobilaus operatoriaus sutarčių

Vartotojas perkantis naudotą Android telefoną turi galimybę naudoti bet kokį mobilaus ryšio operatorių (nebent skelbime parduodamo telefono pardavėjas specifiškai nurodo, kad telefonas yra pririštas prie vieno mobilaus operatoriaus). Skirtingai nei perkant naują telefoną mobilaus ryšio paslaugų tiekėjo salone, pirkdami naudotą telefoną neįsipareigojate į jokias sutartis ar planus.

Naudoto Android telefono pirkimo trūkumai

1. Ribotas garantijos laikotarpis

Skirtingai nei nauji telefonai, kurie paprastai suteikiami su gamintojo garantija, naudoti Android telefonai gali neturėti jokios garantijos. Tai reiškia, kad pirkėjas prisiima riziką dėl galimo įrenginio gedimo neturint garantijos.

2. Galimos devėjimo žymės

naudotą android telefoną custom rom pirkti naudota

Naudoti išmanieji įrenginiai gali turėti įvairių gedimų ar devėjimosi požymių, pavyzdžiui: įbrėžimai, skilimai, įdubimai ar silpna baterija. Nors šie kosmetiniai defektai nebūtinai gali įtakoti įrenginio funkcionalumo, pirkėjams rekomenduojame kruopščiai apžiūrėti telefoną prieš jį įsigijant, jog įsitikintumėte, kad įrenginys atitinka jūsų lūkesčius.

3. Senesnė techninė įranga

Priklausomai nuo įrenginio amžiaus, panaudoti Android telefonai gali turėti senesnę aparatinę įrangą, nei naujesni modeliai. Nors tai gali nesukelti rūpesčių įprastiems vartotojams, technologijos entuziastams gali rūpėti tik naujausi ir greičiausi įrenginiai su galingiausiais įrenginio parametrais.

Išvada

Naudotų Android telefonų pirkimas turi daugybę privalumų, įskaitant įrenginio kainą, priderinimo galimybes, aplinkosaugą bei platų pasirinkimą. Tačiau pirkėjai taip pat turėtų atsižvelgti į potencialius trūkumus, tokius kaip ribotas garantijos laikotarpis, devėjimosi žymės, gedimai bei senesnė aparatinė įranga. Prieš perkant naudotą įrenginį, vartotojas turi atidžiai apsvarstyti šiuos sprendimus bei gerai pasidomėti specifiniu sudomintu telefonu ir galų gale mėgautis naudoto Android telefono privalumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *